Baskılı Stick Şeker – Hijyenik Stick Şeker

0

Baskılı Stick Şeker ve  Hijyenik Stick Şeker

Çay veya kahve servisi yapılan hemen her yerde gerek duyulan toz şeker, cafe, kafe, restoran, restaurant ve büfelerin en çok ihtiyaç duyduğu tek kullanımlıktır . Stick şeker, çok fazla kullanılması ve hızlı tüketilmesiyle yüksek miktarlarda alım ihtiyacı doğurur.

Prestijli her markanın, bu şekerleri kullanmalarını tavsiye ediyoruz. Restoran ve kafelerde konulan toz şeker paketleri müşterilere kolay kullanabilme özelliği sağlar ve çalışanlar da gereksiz meşgul edilmemiş olur. Ürün hijyeniktir, müşteri dahil el değmeden kullanılmaktadır.

Baskılı şeker ürünlerimiz, 4gr ya da 3 gr olarak farklı gramaj seçeneklerinden birini de tercih edebilirsiniz. Stick şeker dış kağıtlarında de 2 farklı alternatif bulunmaktadır. Oluşturacağınız baskılı şeker siparişlerinizde sülfit veya kuşe kağıdına sahip şekerler ambalajlarını seçebilirsiniz. Gramaj olarak boyut ve kağıt seçiminizi yaptıktan sonra ise kaç adet sipariş etmek istediğinizi bildirmeniz gerekli. En az 15.000 adet ve daha fazla sipariş verebilirsiniz. Şöyle bir seçenekte olabilir, 15bin beyaz şeker ve 5bin esmer şeker gibi kombinasyonlarda mevcuttur.

Ürünlerin ambalaj baskıları istediğiniz renk adette olabilmektedir. Her renk için klişe ücreti eklenmektedir.

Ürünlerimiz yüksek kaliteli şeker kullanılmaktadır. Ambalajlarımız sağlık bakanlığı üretim şartlarına uygun olarak düzenlenmiştir.

Share.

About Author

Leave A Reply